Часті питання FAQ

Тут ви знайдете відповіді на питання, що часто задаються

lamp image
З чого починається робота з проектування інтер'єру?

Для початку роботи необхідне вимірювальне креслення приміщення у форматі dwg.

Забудовник не обмірює те, що побудував і не надає креслень. тех. плани, тех. паспорти, план БТІ та ін це копії будівельної документації і не містять реальних розмірів.

Приміщення потрібно обміряти та створити креслення в комп'ютерній програмі.

Як створити обміркове креслення приміщення?

Є три способи створити креслення

    1. Безкоштовний варіант. Зніміть виміри і надалі використовуйте наш безкоштовний редактор для створення креслення https://clearline.com.ua/editor/ або скачайте AutoCAD, створіть креслення та надішліть нам на пошту obmer@clearline.com.ua
    1. Зніміть виміри та перешліть нам у будь-якому вигляді (папір, фото, pdf тощо) Вартість перенесення в електронний вигляд - 10 грн за м2 (мінімальна сума перенесення 600грн)
    1. Викличте інженера для вимірювання приміщення. Вартість обміру – 20 грн за м2 (мінімальна сума виїзду 1200грн).
Як відбувається робота з дизайнером?

Спільна робота з дизайнером в офісі чи онлайн. Багато робимо проектів віддалено для замовників із різних міст.

Термін виконання проекту?

Середній термін виконання проекту – 2 тижні. Ми не обмежуємо кількість зустрічей з дизайнером, час розробки залежить як швидко замовник узгодить розміщення меблів та перепланування.

Як відбувається оплата?

Оплата відбувається поетапно. Спочатку оплачується замір або перенесення розмірів в електронний вигляд. Потім на першій зустрічі – передоплата за проектом – 50%, перед розробкою електрики – залишок.

Як передати дизайнеру свої ідеї та побажання?

Перед початком проектування ми надсилаємо вам анкети-опитувальники, в яких ви висловлюєте свої побажання.

Перед першою зустріччю ми вивчаємо їх і пропонуємо свій варіант перепланування та розміщення меблів.

Далі на зустрічі з дизайнером опрацьовуються будь-які інші варіанти. Працюємо до отримання бажаного результату.

Чи можна зробити дизайн проект в 3D?

Так, ми робимо такі проекти. Розстановка меблів і перепланування проводиться в тривимірній моделі максимально наочно.

В результаті ви отримуєте проект з усіма кресленнями для ремонту (включаючи розгортки стін і ізометрію) і посилання на 3д модель вашої квартири, яку ви можете використовувати в будь-який час.

Нам потрібна швидко електрика, чи можна з неї почати?

Ні, електрика - це друга частина проекту. Спочатку затверджується перепланування і розстановка меблів, і тільки потім проектуються розетки, вимикачі, світло та ін.

Чи порадите ви нам у виборі кольорів і матеріалів?

Так, ми надаємо послугу підбору концепції по кольорам і матеріалам на основні поверхні.

Консультація відбувається в офісі з досвідченим дизайнером - декоратором. Результат закріплюється добіркою зображень і нумерацією кольорів з міжнародних палітр.

Що потрібно мати з собою для консультації з підбору кольорів і матеріалів?

На зустрічі буде потрібен план розміщення меблів і якщо щось з матеріалів вже куплено або визначено, бажано надати фотографії.

Чи допоможе дизайнер визначитися зі стилем і що для цього потрібно?

Якщо у вас є добірка надихаючих фото, будь ласка, приносьте на зустріч. Якщо немає, то нічого страшного, все з'ясуємо на консультації.

Що у мене буде в підсумку консультації?

В процесі зустрічі дизайнер формуватиме лист з переліком основних елементів інтер'єру c присвоєнням фактур і уточненням нумерації з палітр кольору NCS і RAL.

Лист буде супроводжуватися іміджами, на які в наслідку вам буде зручно спиратися при виборі матеріалів. В кінці зустрічі лист відправляється вам на електронну пошту.

Чи може допомогти дизайнер у виборі кольорів, якщо частково ремонт вже зроблений?

Так, дизайнер пропонує кращі рішення по підбору кольорів беручи до уваги існуючі поверхні і матеріали.

Що потрібно для створення 3D візуалізації?

Будуть потрібні креслення приміщення в dwg форматі з затвердженим планом розміщення меблів і можливого ​​переплануванням.

Також потрібно визначити поєднання кольорів і текстур для основних поверхонь, використовуючи міжнародні палітри ncs, ral. та ін.

Ви можете скласти тех.завдання на візуалізацію самостійно або скористатися консультацією дизайнера з підбору кольорів і текстур.

  Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99  

  Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99     Дизайн проект - $99  

Хочете дізнатися більше про дизайн проект?

$99

Хочете дізнатися більше про дизайн інтер'єру?

ПОДЗВОНІТЬ НАМ   ПОДЗВОНІТЬ НАМ

+38 (098) 211 76 90

fikus image
Отримайте комерційну пропозицію!

M2